• 67331133
  • 27773341
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbadienās 8:30-20:00 Sestdien 9:30-13:00
Kas ir andrologs?

Kas ir andrologs?

Androloģija ir medicīnas nozare, kas pēta vīriešu anatomiju un fizioloģiju, vīriešu reproduktīvās slimības un to ārstēšanas metodes. Androloga kompetencē ir vairāki vīrieša veselības aspekti: gan neauglības jautājumi, gan testosterona samazināšanās vecuma dēļ, liekā svara izraisītās problēmas dzimumsfērā, dzimumceļu un urīnceļu attīstības traucējumi, erekcijas traucējumi un pat vīriešu dzimumorgānu vizuālie defekti.

Androloģija cieši robežojas ar uroloģiju un seksoloģiju, taču androloga priekšrocība ir tā, ka viņš skata problēmas vispusīgi, pieejot vīrieša veselībai kā vienotam veselumam, ņemot vērā gan fizisko, gan sociālo, gan emocionālo labklājību.

Arī veseli vīrieši var droši doties pie androloga, lai izvērtētu sava dzīvesstila ietekmi uz reproduktīvo veselību. Ja vīrietis smēķē, lieto alkoholu un nesporto, andrologs palīdzēs ieviest dzīvesstila korekcijas, lai saglabātu vīrieša dzimumveselības labu funkcionalitāti ilgu laiku. Arī sasniedzot 40 gadu robežu, vīrietim vienu reizi gadā ir jāpierakstās vizītē pie androloga un urologa, jo šis ir vecums, kad paaugstinās risks saslimt ar ļaundabīgām prostatas slimībām. Simptomi, ar kuriem ir jāvēršas pie androloga, pirmām kārtām ir urinēšanas traucējumi, asiņošana no urīnceļiem, izdalījumi no urīnkanāla un aizdomas par seksuāli transmisīvajām slimībām, sāpes dzimumorgānos un to apvidū, neauglība, erekcijas traucējumi un citi dzimumdzīves traucējumi, netipiski veidojumi dzimumorgānu apvidū. Androloga palīdzība ir jāmeklē arī tad, ja vīrietim novērojama ātra nogurdināmība, depresija, paaugstināta uzbudināmība un nervozitāte, miega traucējumi, sāpes muskuļos un locītavās, muskuļu masas samazināšanās, libido zudums un nespēja sasniegt orgasmu.


© 2024 Goodlife Clinic. Visas tiesības aizsargātas