• 67331133
  • 27773341
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbadienās 8:30-20:00 Sestdien 9:30-13:00
No 13.februāra Good Life Clinic pieņems USG speciāliste Rasma Mieze!

No 13.februāra Good Life Clinic pieņems USG speciāliste Rasma Mieze!

Mūsu Good Life Clinic zinošie speciālisti sniedz augsti kvalificētu speciālistu medicīniskos pakalpojumus ne tikai pieaugušajiem pacientiem, bet arī zīdainīšu un bērnu vecuma pacientiem.

Mazuļiem USG izmeklējumus veic pārsvarā tādu pašu iemeslu dēļ kā pieaugušajiem. Bieži vien pirmo reizi skrīninga nolūkos USG  tiek veikts jau dzemdību namā. Tā ir informatīva, neinvazīva un nesāpīga metode.

Ultraskaņa ir pirmās izvēles diagnostikas metode aknu, žultspūšļa un žultsvadu, aizkuņģa dziedzera, liesas, nieru, urīnceļu un virsnieru pārmaiņu izvērtēšanā. Bieži bērnu vecumā ir palielināti limfmezgli - ar USG metodi  var lieliski atšķirt nestrutainu limfadenopatiju (tādos gadījumos būs konservatīva terapija) no akūta limfadenīta un abscesa (kad jau nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās).

Good Life Clinic speciālisti velta īpašu uzmanību mazajiem pacientiem un labi saprot gan bērnu, gan vecāku vajadzības.

Gaidām mazos apmeklētājus Good Life Clinic, pieraksts jau atvērts!

Mierīga atmosfēra, ātras pieraksta iespējas, zinoši speciālisti un mūsdienīgas jaunākās diagnostikas tehnoloģijas, parūpēsies par Jūsu un mazuļu vajadzībām.

Gribam informēt savus apmeklētājus, ka Good Life Clinic kolektīvam ir pievienojusies ļoti zinoša un pieredzes bagāta ultrasonogrāfisko izmeklējumu speciāliste.

Daktere Rasma Mieze ir ārsts radiologs- diagnosts. Latvijas Radiologu asociācijas un Latvijas Ultrasonogrāfistu asociācijas biedrs. Veic ultrasonogrāfijas izmeklējumus vēdera dobumam, vairogdziedzerim, limfmezgliem. Pieņem pieaugušos un bērnus – no zīdaiņa līdz sirmam vecumam.


© 2023 Goodlife Clinic. Visas tiesības aizsargātas