• 67331133
  • 27773341
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbadienās 8:30-20:00 Sestdien 9:30-13:00
5 ieteikumi, kā novērst ziemas traumas ikdienā

5 ieteikumi, kā novērst ziemas traumas ikdienā

Ziemas laikā traumatologa un fizioterapeita konsultācijas un palīdzību meklē krietni vairāk pacientu kā citā gada laikā. Kritiens uz ledus, neveiksmīgs nobrauciens no kalna var radīt postošas traumas, mums tik ļoti nepatīk, ka jūsu skaistās atvaļinājuma dienas jāpavada mūsu izmeklējumu un procedūru krēslos, tāpēc esam sagatavojuši ieteikumus traumu novēršanai ziemas laikā.

Esiet gatavi ziemai- decembri, janvāri un februāri kā ziemas mēnešus neviens nav atcēlis, tāpēc sarūpējiet laikus nepieciešamos rīkus, piemēram, sniega lāpstu sniega tīrīšanai, kas novērsīs apledojuma iespējamību. Ja dzīvojat dzīvoklī, sagatavošanās aprobežosies ar ziemas zābaku iegādi, kas ir ne mazāk būtiska- ziemas apaviem ir neslīdoša zole, kas nodrošinās labāku saķeri ar slideno asfaltu zem kājām.

Mazāk steigas- daudz kritienu notiek tieši šī iemesla dēļ- mēs esam mūžīgā steigā, neskatāmies, kur likt kāju un kur atrodas mūsu ķermeņa smaguma centrs. Ieplānojiet papildus laiku, dodoties no punkta A uz punktu B un paredziet, ka ziemas laikā tas var prasīt nedaudz vairāk laika. Gluži kā teicienā “Kurš lēnām brauc, tas tālāk tiek.”. Lēnīgums un stabilitāte būs sabiedrotie veselam ķermenim bez traumām.

Noskaidro, kā krist un atkal piecelties. Neatkarīgi no tā, cik uzmanīgi mēs esam, paslīdēt un nokrist var sanākt ikvienam. Atkarībā no tā, cik līgani piezemēsimies, tiks atstāta ietekme uz ķermeni. Izstieptas rokas un sapinušās kājas ir lūzumu un citu traumu recepte. Speciālisti iesaka patrenēties mājās uz matrača vai gultas un, imitējot kritienu, apgūt droša kritiena pamatprincipus. Tieši tāpat apdomā, kāds būs efektīvākais paņēmiens, lai pieceltos.

Apavi- jau nedaudz pieskārāmies šim aspektam- papēžu apavi, platformas zābaki un kurpes nebūs piemēroti slidenām virsām. Pārliecinieties, ka apavi ir piemēroti slidenām virsmām. Jā, iespējams, tie nebūs saskaņoti ar iemīļoto džemperi, bet tas ļaus ietaupīt uz neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Regulāras aktivitātes- šis punkts ne tikai palīdzēs uzturēt veselību, bet arī dos ķermenim spēku un stabilitāti, kā arī līdzsvara sajūtu.

Esiet drošībā savās brīvdienās! Tomēr, ja gadījies nokrist, mēs esam šeit,lai jums palīdzētu!

Good Life Clinic pieņem traumatologs- ortopēds Visams Rafaels, kurš palīdzēs tikt galā ar traumām un pēctraumu periodu!

Tālrunis pieteikumiem: +371 67331133,  +371 27773341

E-pasts pieteikumiem: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Good Life Clinic


© 2023 Goodlife Clinic. Visas tiesības aizsargātas