• 67331133
  • 27773341
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbadienās 8:30-20:00 Sestdien 9:30-13:00
Piņķos kļūs pieejamāki medicīnas pakalpojumi – atvērs jaunu klīniku

Piņķos kļūs pieejamāki medicīnas pakalpojumi – atvērs jaunu klīniku

Lai arī jaunās klīnikas durvis oficiāli paredzēts vērt drīzumā, aprīlī - mājas lapā www.goodlifeclinic.lv jau atvērta elektroniskā reģistrācija pierakstiem. Tās telpas aprīkotas ar jaunākās paaudzes un augstākās klases diagnostikas iekārtām, tādejādi nodrošinot pilnvērtīgus izmeklējumus un terapiju klīnikas klientiem. “Good Life Clinic” personālā apvienojušies visā Latvijā zināmi praktizējošie ārsti, kuri jau pierādījuši sevi kā augstas klases profesionāļi.

“Good Life Clinic” vadītājs ir sertificēts, Latvijā praktizējošs gastroenterologs un endoskopists Dr. Sabri Abdelmasī. “Laba veselība ir ikviena cilvēka pilnvērtīgas dzīves pamats. Ja mēs rūpēsimies par savu veselību un sekosim dzīvesveidam, kā arī tam, ko lietojam uzturā – varam droši teikt, ka lielas veselības problēmas nepiemeklēs. Mūsu klīnikā liels uzsvars būs ne vien uz pakalpojumu sniegšanu, bet arī pacientu izglītošanu, jo ikviens ir pelnījis būt vesels un laimīgs”, tā Dr. Abdelmasī.

 


Dr. Sabri Abdelmasī. “Laba veselība ir ikviena cilvēka pilnvērtīgas dzīves pamats. Ja mēs rūpēsimies par savu veselību un sekosim dzīvesveidam, kā arī tam, ko lietojam uzturā – varam droši teikt, ka lielas veselības problēmas nepiemeklēs.!


Klīnikas “Good Life Clinic” pakalpojumu klāstā ietilpst tādas medicīnas nozares kā pediatrija, gastroenteroloģija, traumatoloģija – ortopēdija, dermatoloģija, proktoloģija. Tāpat klīnikā būs iespējams saņemt terapeita, ķirurga un bērnu neiroķirurga konsultācijas un veikt asinsvadu diagnostiku. “Good Life Clinic“ nepieciešamības gadījumā plaši sadarbojas ar ārvalstu konsultantiem un vadošajiem veselības aprūpes centriem Latvijā.© 2024 Goodlife Clinic. Visas tiesības aizsargātas