• 67331133
  • 27773341
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbadienās 8:30-20:00 Sestdien 9:30-13:00
“Good life Clinic” piedāvā Jums fizioterapeita pakalpojumus!

“Good life Clinic” piedāvā Jums fizioterapeita pakalpojumus!

Fizioterapija ir ārstniecība caur kustību. Tā dod iespēju cilvēkam iepazīt, kontrolēt un atveseļot savu ķermeni zinoša padomdevēja pavadībā.

Fizioterapeita uzdevums ir palīdzēt cilvēkam rast lielāku izpratni par savu ķermeni, kā arī saprast tā mentālās un fiziskās daļas kopsakarības.

Mūsu galvenais uzdevums ir motivēt Jūs pašus aktīvi iesaistīties ārstniecības procesā un būt atbildīgiem par savu labsajūtu.

  • Mēs izmeklēsim un novērtēsim Jūsu funkcionālo stāvokli, kā arī veiksim atbilstošu ārstēšanu;
  • Mēs palīdzēsim Jums atgūt zaudēto funkciju vai mazināsim tās trūkumu;
  • Mēs apmācīsim un izskaidrosim mājas uzdevumus: vingrojumus, relaksācijas pozas un praksē pielietojamus ergonomikas pamatprincipus.

Mūsu fizioterapeiti arī rūpējas par harmonisku mazuļu attīstību. Mēs parādām vecākiem (un arī zīdainītim) veidu, kādā viņi var iesaistīties bērniņa attīstības veicināšanā. Mūsu fizioterapeiti strādā pēc Bobata metodes koncepta. Nodarbības laikā bērniņš aktīvi līdzdarbojas un iepazīst savu ķermeni, veido jaunas kustību iemaņas, stabilizē ķermeni, attīsta līdzsvara izjūtu, kustību koordināciju un normalizē muskulatūras tonusu.

Pieteikšanās pie mūsu speciālistiem kā ierasts pa tālruni : +371 67331133,  +371 27773341 E-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


© 2024 Goodlife Clinic. Visas tiesības aizsargātas