Par mums

"Good Life Clinic" apvieno labākos ortopēdijas, pediatrijas un ķirurģijas jomas speciālistus no Latvijas.

  • Mēs ticam izcilībai veselības aprūpes jomā!

"Good Life Clinic" dibināta ar mērķi nodrošināt augstas klases medicīnas pakalpojumus sabiedrībai pieejamā un ērtā vietā. Tā sasniedzama gan pilsētniekiem, gan apkārtējo ciemu iedzīvotājiem. Klīnika piedāvā plaša spektra medicīnas konsultāciju un ārstēšanas pakalpojumu klāstu. Speciālisti, kas sniedz savus pakalpojumus “Good Life Clinic” uzsver, ka pacientiem nepieciešama individuāla pieeja, tikai tādā veidā speciālists var rast piemērotāko ceļu uz sava pacienta veselību un labsajūtu. Klīnika piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, darbojoties tikai augsti kvalificētiem un pieredzējušiem speciālistiem.

Neskatoties uz to, vai jums nepieciešama medicīniskā palīdzība gūto traumu vai saslimšanas gadījumā, vēlaties saņemt padomu un konsultācijas no atzītākajiem Latvijas un ārvalstu speciālistiem, vai arī esat darba devējs, kam nepieciešami arodveselības pakalpojumi – “Good Life Clinic” speciālisti jums spēs palīdzēt!

 

 

 

  • Mēs kalpojam saviem pacientiem un esam blakus tad, kad tas ir nepieciešams!

Klīnikas speciālisti uzsver, ka pats svarīgākais ir piedāvātos medicīnas pakalpojumuspadarīt draudzīgus un ērtus pacientiem. Tiek piedāvāta ērta un saprotama elektroniskā reģistrēšanās sistēma, lai cilvēks pats var komunicēt ar klīniku sev ērtā veidā. Pieteikties vizītei, uzzināt tuvākos pieejamos laikus izmeklējumiem, uzzināt savu pārbaužu rezultātus nav bijis ērtāk! To iespējams izdarīt gan ar e-pasta starpniecību, gan zvanot!

Dr. Sabri Abdelmasī, "Good Life Clinic" vadītājs.

"Veselība ir ikviena celvēka pilnvērtīgas dzīves pamats. 

Ja mēs rūpējamies par sevi, sekojam savam dzīvesveidam un tam ko lietojam uzturā, varam droši teikt, ka ar lielām veselības problēmām nesaskarsimies. Un tomēr, viens no būtiskākajiem faktoriem, kas mūsu laikos ietekmē cilvēku veselību ir ārējā vide. Diemžēl, daudz šajā jautājumā mēs mainīt nevaram, taču salīdzinot ar daudzām citām valstīm - Latvija vēl sniedz saviem iedzīvotājiem iespēju baudīt tīru vidi un būt daudz veselīgākiem, nekā iedzīvotāji citviet pasaulē. 

Mēs savā klīnikā, ļoti lielu uzsvaru liekam ne vien uz ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, kas mums ir plāšā klāstā, bet arī uz savu pacientu izglītošanu. Uzskatu, ka jebkura ārsta primārais uzdevums ir tieši preventīvais darbs. Ar cilvēkiem ir jārunā un jāskaidro, kas viņiem būtu jādara, kāds dzīvesveids jāpiekopj, lai ārsta saskarsme ar slimībām un ārsta medicīniskie pakalpojumi butu jāmeklē pēc iespējas retāk. 

Jo veselīgāka būs mūsu sabiedrība, jo laimīgāki un priecīgāki cilvēki mēs visi būsim!" /Dr. Sabri Abdelmasī/

Piesakies jaunumiem e-pastā

Pieteikties vizītei