• 67331133
  • 27773341
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbadienās 8:30-20:00 Sestdien 9:30-13:00
Klīnikā pieejama kaulu lūzumu ārstēšana ar 3D printētu CastPrint ģipsi

Klīnikā pieejama kaulu lūzumu ārstēšana ar 3D printētu CastPrint ģipsi

Vēlamies Jūs iepazīstināt ar ‘’GOOD LIFE CLINIC’’jauninājumu! Kaulu lūzumu ārstēšana 21. gs. nenodarot bojājumus ādai un dzīvojot vienkāršāk.

Traumatologs -ortopēds Dr Wisams Rafaels ir viens no inovatīvākajiem Latvijas traumatologiem. Tādēļ, saviem pacientiem, dažādu lūzumu ārstēšanā, piedāvā būtiski uzlabot savas dzīves apstākļus atveseļošanās periodā – izmēģinot 3D printētu CastPrint ģipsi.

CastPrint risinājumi kaulu lūzumu ārstēšanā:

Traumu ārstēšanas veidz nav mainījies kopš lūzumu fiksāciju ar Ģipsī izmērcētu marles saišu palīdzību aprakstīja 1851.gadā! Lai gan tehnoloģiskais progress ir novērojams visās citās medicīnas nozarēs, traumu ārstēšanas veids ir palicis nemainīgs nu jau gandrīz 200 gadus! Turklāt, traumatoloģjas speciālisti atzīst, ka esošajam risinājumam piemīt arī virkne trūkumu un nepilnību, kas liecina par nepieciešamību šo nozari turpināt attīstīt.

Pateicoties straujai 3D tehnoloģiju attīstībai pēdējo pāris gadu laikā, ir radusies virkne ar jaunām, inovatīvām iespējām! Izmantojot videi draudzīgu polipienskabes plastikātu, kas ir piemērots kontaktam ar ādu, CastPrint sadarbībā ar inovatīvākajiem Latvijas traumatoloģijas speciālistiem izstrādā individuāli pielāgotus risinājumus kas ne tikai būs vieglāki, izstrādāti konkrētajam pacientam un dizainiski daudzkārt izskatīgāki, bet arī uzlabos pacienta atveseļošanās pieredzi, nodrošinot tādas pašsaprotamas funkcijas kā gaisa piekļuvi ādai, iespēju mazgāties, kā arī veikt mazākas korekcijas pacienta dzīves stilā atveseļošanās laikā.

CastPrint risinājumi kājām:

Kājas lūzums ir ļoti nepatīkams, jo tas ievērojami ierobežo mūsu kustību. Tas ir ļoti izplatīts lūzuma veids, kura ārstēšanas laikā pārvietošanās nolūkā mēs esam spiesti izmantot palīglīdzekļus. Izmantojot kruķus, kājai ir jābūt visu laiku nedaudz ieliektai, lai tā aktīvi nepieskartos zemei, un jo smagāks ir ģipsis, jo grūtāks ir šis uzdevums. Tik pat sarežģīts uzdevums ir mazgāšanās.

CastPrint risinājums kājām ir veidots dizainā, kas atvieglo šos uzdevumus. Pilnībā nenoslēgtais dizains ļauj gaisam piekļūt pie imobilizētās kājas, samazinot svīšanu un sasmakumu. Tāpat, ar CastPrint, pacients var nodrošināt primārās higienas vajadzības, ejot dušā, jo ādu zem CastPrint var nožāvēt gan ar dvieli, gan visparastāko matu fēnu.

CastPrint risinājums rokām:

Visizplatītākais lūzuma veids ir plaukstas lūzums. Īpaši nepatīkams šis lūzums ir gadījumos, kad tiek traumēta pacienta primārā roka, ar kuru tiek veiktas praktiski visas ikdienas darbības. Klasiskais ģipsis ir smags, biezs, turklāt, vairumā gadījumu vismaz daļēji tiek imobilizēti arī pirksti, kas apgrūtina ikdienišķo darbību veikšanu. Tāpat, vairumā gadījumu, standarta ģipša dēļ var rasties problēmas ar iespēju uzvilkt  savu iecienītāko apģērbu!

CastPrint tiek veidots no viegla, bet izturīga materiāla, kas nodrošina vairāk kā  pietiekamu fiksāciju ievērojami plānākā izskatā. CastPrint dizains tiek veidots tā, lai iespējami maz traucētu Jūsu ikdienas darbības, nodrošinot atlabšanai nepieciešamo fiksāciju. Plānā dizaina dēļ varēsiet turpināt lietot lielāko daļu Jūsu iecienītāko apģērbu!

CastPrint risinājums pirkstiem:

Pirkstu traumas ir bieža parādība tieši sportā. Šādai traumai – lūzumam, izmežģījumam vai sasitumam- vairumā gadījumu nav jākļūst par šķērsli turpināt nodarboties ar savām ierastajām sportiskajām aktivitātēm!

Neļaujiet neparedzētam negadījumam pārtraukt Jūsu aktīvo dzīvesveidu!


© 2023 Goodlife Clinic. Visas tiesības aizsargātas